Menu
Sepetiniz

Aile Anahtarlıkları

Tüm aile fertlerinize istediğiniz şekilde kişiselleştirebileceğiniz bir anahtarlık setini kim istemez ki! Geniş renk yelpazesiyle tüm aile fertlerine hitap eden renkleri seçin, ister isimleriyle, ister aile içinde lakaplarıyla, ister size özel şekilde kişiselleştirin ve yüksek kalite hakiki deri anahtarlıkların keyfini çıkarın.

Özel günler için ya da özel hissetmesini istedikleriniz için adınızla kişiselleştirilmiş gerçek deri anahtarlıklarla sevdiklerinizi özel hissettirebilir, aynı zamanda yüksek kalitede üretilmiş kişiye özel anahtarlığınız ile kendinizi şımartabilirsiniz. 

Her modelimizin üretiminde yüksek kalite gerçek deri ve özel üretim kaliteli metal ara malzemeler tercih edilmiş olup günlük kullanıma uygundur. Deri ürünlerimizde ileri hassasiyet ve elastikiyeti, ideal kalınlığı ve tabii ki dünya da eşi benzeri olmayan deri renk çeşitliliği ile tarzınıza şıklık, yaşam alanınıza renk, atölyenize ilham katacak deri aksesuarların adresinde, Miaju mağazasındasınız. 

Kaliteli ve dayanıklı – günlük kullanım için harika ve çok şık.

Gündelik kullanımda hakiki deri anahtarlık, bozuk para cüzdanları, kalem kutuları, bardak altlıkları ve daha bir sürü çeşit ürünümüz ve yaşam alanınızda kullanabileceğiniz çok çeşitli gerçek deri aksesuar kişiselleştirme ve sadece size özel hale getirmek için veya hediyelik olarak biçilmiş kaftan!


Bu kategoride ürün bulunamadı.

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/