Menu
Sepetiniz

Bozuk Para Cüzdanı

Özel günler için ya da özel hissetmesini istedikleriniz için adınızla kişiselleştirilmiş gerçek deri bozuk para çantası ve anahtarlık setiyle sevdiklerinize özel hissettirebilir, aynı zamanda yüksek kalitede üretilmiş kişiye özel gerçek deri bozuk para çantanız ve anahtarlık setiniz ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Her modelimizin üretiminde yüksek kalite gerçek deri ve özel üretim kaliteli metal ara malzemeler tercih edilmiş olup günlük kullanıma uygundur. Deri ürünlerimizde ileri hassasiyet ve elastikiyeti, ideal kalınlığı ve tabii ki dünya da eşi benzeri olmayan deri renk çeşitliliği ile tarzınıza şıklık, yaşam alanınıza renk, atölyenize ilham katacak deri aksesuarların adresinde, Miaju mağazasındasınız.

Masaya koyduğunuzda tüm gözleri üzerine çekecek şık, zarif, zevkinize göre capcanlı veya elegant bir bozuk para cüzdanını kim istemez ki? Bütün bunların yanında sizin isteğiniz doğrultusunda size özel kişiselleştirilmiş olması da cabası! Yalnızca size özel, geniş renk yelpazesi, çok amaçlı ve basit kullanımıyla tüm ihtiyaçlarınız için birebir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/