Menu
Sepetiniz

Kişiselleştirilmiş Gerçek Deri Anahtarlık, Kişiye Özel İsim Yazılabilen Sevgi Desenli Anahtarlık

Kişiselleştirilmiş Gerçek Deri Anahtarlık, Kişiye Özel İsim Yazılabilen Sevgi Desenli Anahtarlık

Kişiselleştirilmiş Gerçek Deri Anahtarlık, Özel Günler İçin En İyi Hediye,  Kişiye Özel İsim Yazılı Sevgi Desenli Anahtarlık


Sevimli desenler ve eşyalar hepimizin mutlaka hoşuna gidiyor. Bizde bu sevimli kalp desenlerini ve bu sevimli anahtarlık model ve renklerini bir araya getirerek sizler için mutlak sevimliliği yanınızda taşımanıza fırsat veriyoruz. Gerçekten çok şık ve sevimli!


Özel günler için ya da özel hissetmesini istedikleriniz için adınızla kişiselleştirilmiş gerçek deri anahtarlıklarla sevdiklerinizi özel hissettirebilir aynı zamanda kendinizi yüksek kalite kişiye özel anahtarlığınız ile şımartabilirsiniz. 


Kaliteli ve dayanıklı – günlük kullanım için harika ve çok şık. Evet, bir Miaju ürününe baktığınız çok belli, değil mi? Bu anahtarlığı, deri bozuk para çantalarımızı, kişiye özel isimlikli gerçek deri askılı kanvas çantalarımızı ve mağazamızda satılan diğer deri ürünlerimizi günlük kullanıma uygun, şık ve dayanıklı üretiyoruz. Dayanıklı olmasının yanında şık ve güzel durması da çok önemli bir kriter, bu yüzden Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir renk skalasıyla her türlü zevkinize ve kombininize uygun ürünü mağazamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Hazır olun çünkü Miaju gerçek deri cüzdanlar, anahtarlıklar ve deri askılı çantalar yeni favoriniz olacak ve gittiğiniz her yerde sürekli durdurulup kişiselleştirilmiş deri ürünlerinize iltifat alacaksınız.


Boyutlar: Deri kısmı

En: 4,50 cm

Boy: 7,50 cm

Tamamen el işçiliği ile üretildiği için anahtarlık boyutlarının 1-2 cm arasında bir farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın.


Göze hitap eden detaylarıyla hem çok zarif bir anahtarlığa sahip olacaksınız hem de günlük kullanıma olan yatkınlığı ile Miaju kişiselleştirilmiş deri anahtarlıklar sizlerin günlük yaşamına sizden bir parça katacak. Üstelik farklı renk seçenekleri ve yazı fontları ile kombininize son bir dokunuş bile yapabilirsiniz. 


Hangi özel gün için hediye aldığınız fark etmeksizin gerçek deri, sevdiklerinizin adını ve favori desenini taşıyan üst kalite materyallerden üretilmiş bir anahtarlık her türlü özel gün için uygun ve manevi değeri yüksek bir hediyedir. Sevdiklerinizin, aldığınız hediyenin değerini ve kalitesini anahtarlığı her kullanışında tekrar anlayacaklarına emin olabilirsiniz. Sizlere de el yapımı, benzersiz hediyelik kişiselleştirilmiş anahtarlık ve cüzdanlarımızın keyfini sürmek kalıyor.


Tüm Miaju ürünleri yüksek kalite malzeme ve yüksek dikiş kalitesiyle (dikişli ürünler için) üretilmiştir. Üretim aşamasında kullanım kolaylığı, uzun süre dayanıklılık ve görsel şıklığı göz önünde bulundurulmuştur. Aynı zamanda gerek üründeki derinin ve diğer malzemelerin kalitesi olsun gerek taşıdığı manevi değerler olsun kişiye özel isimli deri anahtarlık harika bir hediyedir. 


Ülkemizde eşi olmayan bir renk çeşitliliği ile ister koyu deri renkleri ile klas bir anahtarlığı kişiye özel isimli hale getirip sipariş edin, ister alışılmışın dışına çıkarak hayatınıza renk ve canlılık katın! Her renk kendi aurasını bulundurur. Bir renk size daha enerjik hissettirir, bir diğeri daha çekici, biri daha arkadaşça hissettirirken biri daha zarif hissettirir. Peki sizin renginiz hangisi?


Tüm deri ürünlerimiz gerçek deriden üretilmekte olup, hiç biri bir diğerine benzemeyen eşsiz ürünlerdir. Kişiselleştirme yapılacak alanı özgürce kişiselleştirmenize olanak sağlıyoruz. Özelleştirilebilirlik sayesinde adınızı, istediğiniz birkaç kelimeyi (uzunluğa bağlı olarak), gps koordinatları (evlenme teklifi ettiğiniz/aldığınız ya da doğduğunuz yerin koordinatları gibi özel koordinatlar), ziyaret ettiğiniz yerin adı, şirketinizin adı, aracınızın plakası, çocuğunuzun adını veya doğduğu yer ve tarihi, önemli tarihleri, yerleri ve hatta kan grubunuz ile bile anahtarlığınızı kişiselleştirebilirsiniz. Kan grubunuzu kaskınıza yazmak yerine motor anahtarlığınıza yazdırmayı düşünmüş müydünüz? Arkadaşlarınız arasında bir ilk olacaksınız, tebrikler! Siz hayal edebiliyorsanız biz de anahtarlığınıza işleyebiliriz.


Her dokunuşta hem derinin zarif yapısını hissedecek hem de kullandıkça kaliteli deri kullanımıyla elde edilen kaliteli ürün yaşlanmasını tecrübe edeceksiniz. Sipariş edeceğiniz ürün geniş renk seçeneği ve yazı font seçeneğiyle eşsiz ve size özel olacaktır. Tüm anahtarlıklar el yapımıdır ve siparişe göre yapılmaktadır. 


Kişiselleştirilebilir hakiki deri askılı çantanız, bozuk para cüzdanınız veya kişiye özel siparişe göre üretilen anahtarlığınız, sipariş verdikten sonraki 24 saat içinde üretilir ve kargoya verilir. En güzel hediyeliklerin, en hızlı şekilde keyfine varın!


Yüksek kalite hediyelik eşyaların yanında  üst kalitede hediye paketlerinin de eşsiz ve düşünceli hediyenize kattığı anlamı bir üst düzeye çıkarabilirsiniz!


Uzun süreli kullanım sonucunda anahtarlığınızın yüzeyinde patina (yani daha harika ve vintage gözükecek) oluşacaktır. Bu görünüm anahtarlıklarımızda deri rengine de bağlı olarak kullandığımız antika rivet ve anahtarlık halkasıyla daha da desteklenecek ve üstünde dilediğiniz kişiselleştirmenin bulunduğu size özel vintage görünümlü anahtarlığa sahip olacaksınız. 


Eğer anahtarlarınızı bulmakta sıkıntı yaşayan, özellikle acelesi olunca anahtarları ortadan kaybolan biriyseniz bu hakiki deri kişiye özel anahtarlık, araba anahtarlarınız dahil ev anahtarlarınız, ofis anahtarlarınız, dükkan anahtarlarınız ve diğer anahtarlarınızı kişiye özel isimlikli deri anahtarlığınız ile  ayrı ayrı bulundurmaktan ve kaybetmekten kurtulabilrisiniz.


Önemli bir not olarak eklemek isteriz ki derilerde renk tonunu tutturmak için ağır ve sağlığa zararlı olabilecek kimyasallar ve boyalar kullanmıyoruz. Bu sebeple görseldeki ürün ile siparişinize göre üretilen ürünlerin arasında ufak da olsa renk tonu farklılıkları olabilir. Gözle görülmesi pek mümkün olmasa da belirtmekte fayda bulduk. Kimyasallardan kaçınmamız uzun süreli kullanım için sağlık açısından sorun bulundurmamakla ödülünü vermektedir. Güvenle tercih edebilirsiniz. 


Annenize, babanıza, babaannenize, annenannenize, dedenize, kız kardeşinize, erkek kardeşinize, ablanıza, abinize, eşinize, nişanlınıza, sevgilinize, en yakın arkadaşınıza, sınıf arkadaşınıza, yıl başı çekilişinde kuradan adı size çıkan arkadaşınıza, sevgililer gününde partnerinize, ev sahibinize, doktorunuza, hemşirenize, diş hekiminize, ev sahibenize, ev sahibinize, komşunuza, kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, yıl başında sevdiklerinize, babalar gününde babanıza, anneler gününde annenize, yıl dönümünüzde eşinize veya aile bireylerinize,doğum günü sahibine, öğretmenler gününde öğretmeninize, düğünü olan yakınlarınıza, evlenen akrabalarınıza, uzak yola çıkan yakınlarınıza, düğünde nedimelere, düğünde sağdıçlara, mezun olan öğrenci yakınınıza hediye olarak gerçek deriden kişiselleştirilmiş anahtarlık hediyesi harika bir fikirdir ve karşınızdaki için de değer taşıyan bir hediye olacaktır.


Uzun süreli kullanım için parfüm, şampuan, krem ve benzeri kimyasallar ile temasından kaçınınız. Kişiselleştirilmiş anahtarlığınız gerçek deriden üretilmiş olduğundan kimyasallar ile temizlemeyiniz. Temizleme işlemini sabunlu ve nemli bir bez yardımıyla sağlayabilirsiniz.


Kişiselleştirilmiş ürünlerin doğası gereği, değişim veya iade taleplerinizi maalesef karşılayamıyoruz, sizlerden sipariş aşamasında kişiselleştirdiğiniz Miaju ürünlerinizi dikkatli şekilde gözden geçirerek siparişinizi gerçekleştirmenizi rica ederiz. Kişiselleştirme aşamasında bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.


Custom Keychain, Leather Keychain, Personalized Keychain, Keychain for Men, Keychain for Women, Personalized Keyfob, Housewarmings gift, Groomsmen Gift, Leather Keyloop, 3rd Anniversary Gift, Custom Keyfob, Wedding Favor Keyfob, Wedding Keychain, Handmade Keychain, Minimalist Keychain, Birthday Gift Personalized Keychain,Valentines Day Personalized Keychain, Gift for Her, Gift for Him, Father Day Keychain, Mother Day Keychain, First Home Gift, Bridesmaid Gift, Colorful Leather, Engraved Keyfob, Graduation Gift, Couple Best Friend, Unique Present Gift, Christmas Gift, Gift for Boyfriend, Gift for Girlfriend, Best Friend Gift


Özelleştirilebilir Deri Anahtarlık, Hakiki Deri Anahtarlık, Kişiselleştirilebilir Deri Anahtarlık, Çiftler İçin Hediyelik İsimli Anahtarlık, Erkekler İçin Kişiye Özel Anahtarlık, Kadınlar İçin Kişiye Özel Anahtarlık, Yeni Ev Hediyesi, Sağdıçlar İçin Kişiselleştirilebilir Deri Anahtarlık, Nedimeler İçin Kişiselleştirilebilir Deri Anahtarlık,Yıl Dönümü Hediyesi, Evlilik Hediyesi, El Yapımı Deri Anahtarlık, Doğum Günü Hediyesi, Sevgililer Günü Hediyesi, Özel Günler İçin İsimli Deri Anahtarlık, Babalar Günü Hediyesi, Anneler Günü Hediyesi, İlk Ev Hediyesi, Renkli Derilerden Kişiye Özel Deri Anahtarlık, Mezuniyet Hediyesi, En Yakın Arkadaş İçin Özelleştirilmiş Deri Anahtarlık, Kız Arkadaş İçin Hediye, Erkek Arkadaş İçin Hediye, Sevgili İçin Hediye


Tagler: kişiselleştirilebilir anahtarlık, kişiye özel anahtarlık, kişiselleştirilebilir hediye, gerçek deri hediye, kadınlar için deri hediye, erkekler için deri hediye, eşsiz manevi hediye, kaliteli deri ürünler, kişiye özel hediye, özel günler için hediye, Miaju kaliteli deri ürünleri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
69,90₺
  • SKU: AN218027-KH

Mevcut Seçenekler:

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/